Kotły na pellet

kocioł co 5 klasa pellet

Kocioł CO 5 klasa z palnikiem pelletowym

Prezentowany kocioł grzewczy przeznaczony do spalania pellet-u w sposób automatyczny.
Zakres mocy kotłów pozwala na ogrzewanie domków jedno lub wielorodzinnych. 

Kocioł 5 klasa na pellet

Kocioł 5 klasa na pellet

Nowoczesny kocioł automatyczny z podajnikiem, posiadający certyfikat 5 Klasy emisji spalin, oferowany w trzech modelach o mocy 16, 23 lub 32 kW. Sterownik z kolorowym panelem obsługujący 3 pompy.

Kocioł 5 klasa moc 12- 20 kW na pellet

Kocioł 5 klasa pelletowy

Kocioł spełnia wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5 wg. Wysoka sprawność cieplna 92%. Wymiennik wykonany z atestowanej stali o grubości 5 mm. Wysokosprawny palnik pelletowy typu Biopalnik z automatycznym czyszczeniem.

Instalacje grzewcze

Nowoczesne kotły CO 5 klasy to elementy najnowszej generacji, z których powstają instalacje grzewcze. Wyróżniają się one maksymalnym komfortem obsługi, ekologią i najwyższą jakością wykonania. Odpowiednio dobrane kotły CO 5 klasy spełniają wszystkie normy emisyjne, zgodne z PN- EN/303 – 5: 2012. Oznacza to, że produkty te są przyjazne dla środowiska naturalnego. Proponowane przez nasz sklep internetowy kotły CO 5 klasy, wyróżniają się innowacyjną budową wymiennika, która powstała na bazie ponad 25 -letniego doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu wydajnych oraz bezawaryjnych urządzeń grzewczych. Wyroby te cechuje wysoka sprawność energetyczna, sięgająca nawet do 92%, gwarantowana przez cały okres działania danego urządzenia. Sprzęt ten ma ograniczoną do minimum emisję szkodliwych związków, między innymi dwutlenku węgla i siarczanów, które powodują degradację fauny oraz flory. W naszym sklepie internetowym znajdują się także łatwe w obsłudze kotły na pellet. To urządzenia niezawodne i bezpieczne w użyciu. Posiadają one odporną na przepalenia, bardzo wytrzymałą zapalarkę, wykonaną ze specjalnie dobranego stopu metali. Wydajne kotły na pellet posiadają zabezpieczenie przed nagłym cofnięciem się ognia i wbudowany czujnik wewnętrzny temperatury, który wypycha pellet, uniemożliwiając przedostanie się żaru do zasobnika.