Piece kuchenne

Kuchnia węglowa emaliowana

Kuchnia węglowa emaliowana

Kuchnia węglowa emaliowana z przeszklonym piekarnikiem, przeznaczona do zamontowania w pomieszczeniach kuchennych, do gotowania i pieczenia potraw – przy okazji ogrzewająca powierzchnię do 40m kw.

Miejscowy ogrzewacz pomieszczeń - piecokuchnia 13 kW

Piec kuchenny 

Dwufunkcyjne urządzenie: kocioł c.o. i lub kuchnia węglowa. Dwuciągowy układ pionowych kanałów spalinowych. 

Kuchnia węglowa i kocioł c.o.

Kuchnia węglowa i kocioł c.o. 

Kuchnia węglowa c.o. (z płaszczem wodnym) – piecokuchnia na paliwa stałe, przeznaczona do zamontowania w pomieszczeniach kuchennych,
ogrzewająca całe mieszkanie o powierzchni od 40 do 100 m kw.

Zalety, którymi wyróżniają się piece kuchenne

W wielu domach w dalszym ciągu używa się takich produktów jak piece kuchenne. To dwufunkcyjne urządzenia, które służą nie tylko do obróbki termicznej potraw, ale także mogą być przystosowane do pracy wraz z centralnym ogrzewaniem, stanowiąc dodatkowe źródło ciepła. Nowoczesne piecokuchnie z płytą, doskonale sprawdzają się w budynkach wynajmowanych letnikom. To sprzęt, który jest bardzo wygodny w obsłudze. Wydajne kotły kuchenne CO nie zużywają dużej ilości opału, dlatego też jest to rozwiązanie ekonomiczne, nie obciążające budżetu domowego. Produkty te są w stanie ogrzać powierzchnię do 120 m2. Piece kuchenne z naszego sklepu internetowego to także produkty z płaszczem wodnym, wyróżniające się znacznie większą efektywnością spalania i funkcjonalnością. Sprzęt ten jest przeznaczony do ogrzewania lub dogrzewania bardzo dużych powierzchni mieszkalnych, również tych o kilku kondygnacjach.